Aktualności

Aktualności

12 Wrzesień, 2016
Konkurs dla Pogromców Kleszczy!

Tak jak obiecaliśmy – rozpoczynamy kolejny konkurs dla Pogromców Kleszczy. Tym razem wysyłamy Was w misję specjalną!

 

Jesienna chandra nie sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Odstawiamy rowery, zapominamy o rolkach, nie chce nam się wyjść na spacer, a zamiast pobiegać wolimy pooglądać telewizję… Brzmi znajomo? W tym roku pogoda nas jednak wyjątkowo rozpieszcza, warto więc korzystać z ostatnich ciepłych dni. Wysyłamy Pogromców Kleszczy w misję specjalną! Nagrajcie filmik i pokażcie nam, jak dbacie o formę fizyczną – co ćwiczycie, jak ćwiczycie, jak się rozgrzewacie przed treningiem, no i jak chronicie się przed kleszczami –które we wrześniu i październiku mają wzmożony okres aktywności!

 

Wysyłajcie swoje filmiki w wiadomości prywatnej na Facebooku (https://www.facebook.com/szczepkleszcz/) lub na adres mailowy naszej kampanii: kampania@szczepkleszcz.pl. Wasze propozycje opublikujemy na naszej stronie i kanale na YouTube, a potem oddamy pałeczkę internautom- to oni będą głosować na najlepsze propozycje. Trzy filmiki, które uzyskają najwięcej głosów dostaną kolejno 5, 3 lub 1 punkt, a następnie dodamy do tego głosy od jurorów – również 5, 3 i 1 punkt. Autorzy trzech propozycji, które łącznie uzyskają najwięcej głosów, otrzymają od nas vouchery na pobyt w hotelu SPA i zestawy kampanijnych gadżetów!

 

Czekamy na Wasze filmiki i życzymy wszystkim powodzenia!

 

Zastanawiacie się jeszcze, czy warto? Sprawdźcie na naszym kanale na YouTube, jak do wzięcia udziału zachęca Was sama Beata Sadowska, nasza ambasadorka i jurorka!

 

Konkurs trwa do 31 października, jego regulamin znajdziecie tutaj, a opis – tutaj.

Fundacja Aby żyć

ul. Mogilska 40

31-546 Kraków

 

KRS: 0000276006

NIP: 675-13-59-851

REGON: 120435736

Adres do korespondencji:

ul. Krasińskiego 1/638

DH Jubilat

31-111 Kraków

 

Kontakt w sprawie kampanii:

kzm@abyzyc.pl

Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego